Echipe inscrise – Danube Delta Predator Challenge

Multumim pentru increderea acordata si speram ca impreuna sa reusim organizarea celei mai tari competitii de pescuit la rapitori din Romania!
Pe 23 septembrie in Delta Dunarii, la Lebada Luxuary Resort & SPA, incepe Danube Delta Predator Challenge!

Daca echipa ta nu se regaseste in lista de mai jos, te rugam sa o inregistrezi pe PAGINA DE INSCRIERE ECHIPA sau te rugam sa ne trimiti un email la info@predatorchallenge.ro.

Echipa Danube Delta Predator Challenge

NUMARNUME ECHIPAPESCAR 1PESCAR 2
1Spinning SquadGabi UdilaOvidiu Parascanu
24funRazvan TurcanuLaurentiu Mezei
3Baro MachoCiprian NeculaCostel Bercus
4Delta Spinning Team 1Robert CristescuRadu Vraciu
5MelciiCristian PindichiAlexandru Leolea
6Rapala-StormAndrei SavaAdrian Spiac
7Relax TeamAndrei RadulyRazvan Dragan
8ChiparosiiIoan Mihai JapieGabriel Rosoga
9Pike1001Sever GrosuEliot Rizescu
10Delta Spinning Team 4Gheorghe GrecuVitalie Sirbu
11Pana & PurdescuIonut PanaDorin Purdescu
12Green ParadiseTony ComsaAlex Jurebie
13Team Daiwa RomaniaEugen GermanPetre German
14Rapture Team 1Rares BoeriuMircea Horobet
15Drill Team 1Sorin BonteaPaul Hrisca
16Rocco Siffredi TeamBogdan DonceaCristian Dumitriu
17Delta Spinning Team 10Ifim Ion GologanAurel Gheorghiu
18Delta Spinning Team 5Leontin RusuFlorin Anastasiu
19Delta Spinning Team 14Gabriel IliescuOvidiu Valu
20Drill Team 3Catalin StinguMihai Preda
21ARMAT2020George MoiceanuDan Matei
22Delta Spinning Team 8Alin GhiocaCristian Dan Petrescu
23TUTTIHoratiu BerdilaSerban Simionescu
24Delta Spinning Team 3Razvan NegreanuAndrei Tegusi
25Drill Team 2George VoicuBebe Voicu
26Bobonete TeamCiprian DanilovNea Doru Bobonete
27Rapture Team 2Marius CodarceaNicu Ana
28Rapture Team 3Alexandru BarbuIonut Lefter
29Rapture Team 4Doru LeoveanuRazvan Ghindaoanu
30Delta Spinning Team 6Catalin IonescuStefan Ionescu
31BaleneleDragos KinnRăzvan Stavri
32Restaurant Casa Jienilor 1Marius DimaRadu Oniciuc
33Delta Spinning Team 2Luigi IonescuMihai Ionescu
34Restaurant Casa Jienilor 2Dumitru IvanRadu Alexandru Lazar
35Team 1Mihnea PasekCosmin Cernatoiu
36InterlinkCristian TunsoiuCosmin Vasile
37Himalaya TeamDavid NeacsuDan Iercosan
38RolCatErdeli RolandCatalin Firulescu
39Los ParticularesOprisan VictorCalcaianu Nicolae
40Okuma SEAMihai SofoneaBogdan Sofonea
41Mobile VETRazvan GheocaRadu Vasiloiu
42Brutal AnglerMihai VargicsToma Popescu
43Team 007Cristian RizeaCristian Patru
44Craciun-FratilaSilviu CraciunCornel Florea
45Guess WhoMircea StefanLaurentiu Mocanu
46Bogdan & LicaBogdan IonitaValerica Vasile
47Gama Team 1Nicolae TudorGino Pauna
48Delta Spinning Team 9Iulian AcsenteVlad Acsente
49Angler's Pro TeamTorescu OctavianElvis Vigu
50Delta Spinning Team 12Alexandru DimaRadu Valciu
51Delta Spinning Team 7Dorin PopaRichard Pavel
52Valcea TeamBogdan DirineaMarian Petrescu
53REPO Spinning TeamDumitru PopescuAdrian Orzan
54MoscotRomica RomascuNarcis Iazu
55Paco SpinningMihai VasiliuIon Dumitru
56Delta Spinning Team 13Gicu GalinCatalin Avasiloaie
57AmatoriiCostin MarcuMihai Baican
58PeApaRedin AbduramanVlad Tocae
59WSBDoru SomesanValentin Iorga
60RăpitoriiConstantin GrosuSebastian Petrascu
61Fox FishingAndi IonescuGeorge Ungureanu
62Tariuc-VlasceanuAlex TariucCristi Vlasceanu
63Mr FishAdrian ZarguzonVali Sburlan
64WindCristian MilitaruHovaghinian Cristian
65CarasMarian StoianAdrian Alexandru
66RomaniaMarcel BilanFlorin Ilias
67LomarLaurentiu Ion LazarGeorge Lazar
68Team NiceCiprian CirsteaPaul Tutu
69Pike HuntersViorel ArgeseanuVasile Staicu
70ParticulariiCiprian LazarCosmin Schiopu
71Rambo FishDaniel PohribCostel Peptanaru
72NefermetDragos GorgosVladimir Zastavnitchi
73TegusiiStelian TegusiDoru Ionescu
74Herakles Team 2Viorel BurdetiFlorin Jianu
75Herakles Team 3Radu SingeorzanRazvan Oltean
76Herakles Team 4Cristian RacotiDaniel Duca
77PeApa 2Adrian GhergulescuBogdan Sandu
78K54Marian GostinRamona Gostin
79z.euCatalin ZarescuDanut Anghel
80Mano TeamLucian ManolacheThomas Suvejanu
81Proterra TeamDmitri StepanovIurie Jitkov
82Alpha TeamAlexandru MalaiMarius David
83Gramofon TeamMarius TelemanVlad Jacota
84Gama Team 2Florin PetrovOlimpiu Ban
852-4-FISHSabin HolmanuMircea Holmanu
86Marius MMMMarius Mihai DraghiciMihai Bosea
87DecathlonieniiMarian NituEdmond Paun
88PricajitiiMitrita SoroceanuAurel Stirblea
89Delta Spinning Team 11Ioana ParlogNicoleta Munteanu
90B&BBogdan ConduBogdan Popa
91Lucky John TeamCovete MariusNicolae Stoiculescu
92Drill Team 4Codrin CozmaMarius Chira
93SelectSorin RadulescuMarian Nicolae

ro_RORomanian
en_USEnglish ro_RORomanian